Vytvoříme 3D virtuální prohlídku

Vytvoříme virtuální prohlídku 3D. Virtuální prohlídky 360°

Eliminujeme nežádoucí osobní prohlídky. Ušetříme Váš čas. Říká se, že fotografie řekne víc než tisíc slov, virtuální prohlídka řekne skoro vše. Virtuální prohlídkou od nás nabídneme potencionálním zákazníkům, že si mohou Vaše prostory projít z pohodlí domova krok po kroku a prohlédnout si Vaše prezentované prostory. Můžeme přidat popisky ke konkrétním bodům. Více podlažní budovy pro nás nejsou problém. Používáme špičkovou techniku, která Vám vytvoří 3D scan Vašeho objektu. Pro klienty RK ZDARMA.

 

Máte zájem o bezplatnou konzultaci. Zanechte nám zprávu nebo zavolejte 777 220 135, ozveme se Vám zpět. Působíme v Moravskoslezském kraji: Frýdek-Místek, Frýdlant Nad Ostravicí, Ostrava, Třinec, Český Těšín, Jablunkov, Nový Jičín, Rožnov pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm, Kopřivnice, Havířov, Karviná, Orlová a okolí...

Pro realitní kanceláře při spolupráci individuální sleva.

 

 

Virtuální prohlídka

 

Vás zviditelní na

 

Googlu 

 

a přivede nové

 

zákazníky

 

 

 

Realizujeme virtuální prohlídky 360° pro firmy a importujeme je do Vašeho firemního zápisu Google, pokud nemáte profesionální firemní zápis, zařídíme JEDNORÁZOVĚ BEZ MĚSÍČNÍCH POPLATKŮ POUZE ZA 1900,-

Dále se budete zobrazovat v Googlmapách. Garantujeme nejnižší ceny virtulálních prohlídek.

Firemní zápis | EPARŤÁK

 

 

Naše služby Vám pomůžou a to především v oblastech Google Moje FirmaGoogle maps, StreetView, kde zviditelníme Vaší firmu a přivedeme nové zákazníky.

 

 

Google používá pro vyhledávání informací každý den obrovské množství uživatelů. Buďte, jako firma, vidět získejte  nové zákazníky.

Používáme špičkovou techniku, která Vám vytvoří 3D scan Vašeho objektu. Virtuální prohlídka je cesta vpřed, zvýší Vám Vaši vyhledatelnost na Google. Pokud nemáte firemní zápis na Google, jsme schopni Vám s realizací pomoci, ať se zobrazujete v mapách a ve vyhledávání Google, zápisy s fotografiemi a virtuální prohlídkou mají dvakrát vyšší šanci zaujmout a přivést nové zákazníky. Působíme po celé ČR.

 

 

 

Kde inzerujeme?